top of page

HAKKIMIZDA

Gelişen teknoloji, hızla artan dünya nüfusu, kişisel ilişkiler, zorlu çalışma ve yaşam koşulları nedeni ile gitgide daha da zor bir hayata adımlar atıyoruz. Ruhsal sıkıntıların her geçen gün daha da arttığı bir dünya da yaşıyoruz. 

Pusula psikoloji merkezinde etik ilkeler ışığında her durumda danışanlarımızın iyilik halini önceliklendirdiğimiz hizmetlerimizle danışanlarımıza bireysel terapi, emdr terapisi, oyun terapisi, çocuk psikolojisi, ergen psikolojisi ve sınav stresi alanlarında hizmet sunmaktayız.

Psikolog Tuğçe Kaya, İstanbul Kültür Üniversitesi- Psikoloji bölümünden ''Şizotipal Kişilik Özellikleri ve Empatik Eğilimin Aleksitimi ile İlişkisi'' konusunda yazdığı tezi ile mezun olarak “Psikolog” unvanı almıştır. Lisansa paralel olarak Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinin ''Amatem, Çocuk psikiyatrisi, Yetişkin psikiyatrisi, TRSM'' bölümlerinde ve İstanbul Bakırköy Adliyesinde Stajyer Psikolog olarak görev yapmıştır. Şuanda İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansına devam etmektedir.

bottom of page